KPiR od 170 zł
Księgi handlowe od 550 zł

Outsourcing
kadrowo-płacowy od 3
5 zł

Dostęp do Twoich danych 24h na dobę

 

 

 

 

Wirtualne biuro od 49 zł

 

Adres dla Twojej firmy

Warszawa

Zakładanie i rejestracja
spółki z o.o., komandytowej

Doradztwo gospodarcze

 

tel. 22 646 46 40
tel. 509 506 330

e-mail:

biuro@biuro-rachunkowe-waw.pl

Doradztwo

Doradztwo gospodarcze i podatkowe (consulting) – pomagamy zracjonalizować wydatki z jednoczesnym obniżeniem zobowiązań finansowych.

W dzisiejszych czasach różnorodność i czasochłonność obowiązków w firmie z którymi spotyka się przedsiębiorca nie zawsze pozwala spojrzeć obiektywnie na swoją firmę i ponoszone wydatki finansowe. Nie zawsze własna wiedza, zaangażowanie, doświadczenie, czy cenny czas wystarczy do skutecznego prowadzenia swojej firmy, czy przedsiębiorstwa. Skutecznym, w tym momencie staje się skorzystanie z zewnętrznej pomocy fachowej, w ramach której można pozyskać stosowne informacje i usługi.

Dlatego też, zgodnie z misją naszej firmy, gdzie stawiamy na kompleksowość usług, dla naszych Klientów doradzamy wraz z współpracującymi z nami specjalistami przy wyborze optymalnych i korzystnych rozwiązań dla przedsiębiorców zarówno w obszarze działalności formalno-prawnej firmy, jak i w kwestiach związanych z rozliczeniami i finansami.

Doradzamy w zakresie:

  • zakładania i przekształcania różnych form działalności (zakładanie spółek z o.o., spółki komandytowej i innych);

  • wyborze najkorzystniejszego opodatkowania;

  • opracowania biznes planów i niezbędnych dokumentów na potrzeby prowadzonej działalności;

  • prawa pracy;

  • wynagrodzeń pracowniczych;

  • bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • spraw finansowych;

  • zagadnień prawnych.
     

W ramach doradztwa współpracujemy z kancelarią radców prawnych, doradcami podatkowymi, kancelarią notarialną oraz specjalistą ds. bhp.

Natomiast w zakresie finansowym z pełną odpowiedzialnością możemy polecić wspołpracującą z naszym biurem firmę, gdzie można uzyskać korzystne dla przedsiębiorców kredyty i pożyczki przeznaczone, chociażby na rozwój prowadzonej działalności (kredyt, leasing).

ZAPRASZAMY DO WSPOŁPRACY