Wirtualne biuro

Wirtualne biuro Warszawa to nowoczesne rozwiązanie polegające na rejestracji firmy pod warszawskim adresem, bez zbędnego inwestowania w wynajęcie drogiego lokalu biurowego.

Oferta skierowana jest zarówno do istniejących firm, jak i dla firm/osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Nasza oferta to także szereg usług m.in. asysta sekretarska polegająca na odbiorze wszystkich rodzajów listów, ewidencji korespondencji, czy też zawiadamianiu o jej nadejściu.

Użyczenie adresu do rejestracji firmy, obsługa korespondencji, asysta sekretarska:*

od 49 zł/m-c
(jednosobowa działalność gospodarcza, spółka s.c.)
od 98 zł/m-c
(spółka z o.o.)

20% zniżki przy jednorazowej opłacie za cały rok


Do głównych zalet wirtualnego biura należy: obniżenie kosztów związanych z wynajmem biura i jego eksploatacją, warszawski adres siedziby firmy (inny niż miejsce zamieszkania), oszczędność czasu, bezpieczeństwo dokumentacji.

Ponadto naszym Klientom bezpłatnie pomagamy w rejestracji firmy.


Nasze biuro mieści się w Warszawie na Mokotowie, w pobliżu stacji metra Pola Mokotowskie.

 

 *przedstawiony powyżej orientacyjny cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Służy on jedynie do wyliczenia szacunkowych kosztów ewentualnej współpracy z naszym biurem. Podane ceny usług są cenami netto i nie uwzględniają podatku VAT (23%). Szczegóły oferty dostępne w naszym biurze. Usługa dostępna wyłącznie w pakiecie wraz z usługą księgową. 

02-554 Warszawa
Al. Niepodległości 138 lok. 6

tel. 22 646 46 40
tel. kom. 509 506 330
tel. kom. 789 409 509
Pn. - Pt.
8.00 - 16.00
© Biuro Rachunkowe Ewa Gorzelak - Wszelkie prawa zastrzeżone