KPiR od 170 zł
Księgi handlowe od 550 zł

Outsourcing
kadrowo-płacowy od 3
5 zł

Dostęp do Twoich danych 24h na dobę

 

 

 

 

Wirtualne biuro od 49 zł

 

Adres dla Twojej firmy

Warszawa

Zakładanie i rejestracja
spółki z o.o., komandytowej

Doradztwo gospodarcze

 

tel. 22 646 46 40
tel. 509 506 330

e-mail:

biuro@biuro-rachunkowe-waw.pl

Kadry i płace online

Kadry i płace online (payrolling) to usługa w szczególności skierowana do przedsiębiorców (firm) zatrudniających pracowników.

W ramach kadr i płac online oferujemy dostęp do narzędzi (aplikacji), gdzie właściciel firmy lub osoba upoważniona może korzystać z wszelkiego rodzaju analiz i raportów w zakresie administrowania kadrami i płacami m.in.:

- listy płac;
- wypłaty;
- koszty wynagrodzeń;
- lista pracowników (zatrudnienie, dane adresowe);
- czas pracy i nieobecności;
- kalendarz nieobecności,
- przypomnienia o terminach (badania, uprawnienia, umowy).

Kadry i płace online realizujemy na programach Comarch OPT!MA.

Korzyści:
Przejęcie przez nasze biuro pełnej odpowiedzialności za cały kadrowo-płacowy model wartości. Klient zlecający naszej firmie te usługi kontroluje zasady wynagradzania, politykę dotyczącą świadczeń, czas pracy, urlopy itp., ale zrzuca na barki naszej firmy ciężar związany z administracją kadr i płac. Usługa ta minimalizuje ryzyko i odciąża klienta od problemów natury prawnej. Jednocześnie outsourcing kadr i płac pozwala przedsiębiorcy zminimalizować koszty obsługi pracowników.

Graficzny model współpracy

Wszystkiego czego potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu. Wszystkie przesyłane dane są szyfrowane zaawansowaną technologią przez firmę Comarch. Dodatkowo przesyłane informacje i przechowywane w centrum danych zabezpieczane są zarówno przed fizycznym jak i wirtualnym dostępem. W cyklu 24 godz. wykonywana jest kopia bezpieczeństwa. Z każdą firmą możemy także współpracować na wspólnej bazie, w ramach oprogramowania Comarch.

Oferowane przez naszą firmę usługi stanowią kompleksowy model outsourcingu kadr i płac.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁRACY